Po sukcesie pierwszego filmu skupionego na superbohaterze z Wakandy, fani nie mogą się doczekać kontynuacji. W sieci pojawiły się właśnie doniesienia na temat jej soundtracku. 

Przy okazji premiery „Black Panther” w 2018 roku, pochwały zebrała nie tylko ekranizacja historii Czarnej Pantery, ale także nagrany do filmu soundtrack, za który odpowiadał Kendrick Lamar. Raper jako producent wykonawczy do współpracy nad „Black Panther: The Album” zaangażował m.in. Travisa Scotta, The Weeknd, SZA, Future i Khalida. Album, z którego pochodzą m.in. takie piosenki jak „All the Stars”, „Pray for Me” i „King’s Dead”, zgarnął statuetki Oscara, Grammy i AMAs, a także dotarł do 1. miejsca listy Billboard 200. Studio Marvel na podobne osiągnięcia liczy przy kolejnym soundtracku.

Według nieoficjalnych informacji, przekazanych zagranicznym mediom przez insidera, do pracy nad muzyką do Black Panther 2 (oficjalny tytuł – Black Panther: Wakanda Forever)  brani pod uwagę są Doja Cat, The Weeknd, Solange, Stormzy, Givēon i Brent Faiyaz. Rozmowy właśnie trwają.

SOUNDTRACK DO FILMU „SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI” JUŻ DOSTĘPNY [STREAMING-PARTY]

DOJA CAT O WSPÓŁPRACY Z THE WEEKND: TO NAJSŁODSZY ARTYSTA Z JAKIM KIEDYKOLWIEK WSPÓŁPRACOWAŁAM

Jak donosi Metro UK, „fabuła filmu jest już sfinalizowana, więc studio zaczęło zabiegać o artystów, który stworzyliby pasujące piosenki„. Skontaktowano się z nowymi, przełomowymi wykonawcami r&b jak Givēon i Brent Faiyaz, a także najnowszą muzyczną sensacją – Doją Cat. „Doja Cat jest jedną z gwiazd, które są na liście jako potencjalni goście na ścieżce dźwiękowej ze względu na jej południowoafrykańskie pochodzenie. Rozważa się również The Weeknd, Solange i Stormzy, ponieważ producenci filmu chcą szerokiej gamy przebojowych artystów, aby ta ścieżka dźwiękowa była jeszcze większa niż poprzednia”- mówi źródło. „Pierwsza ścieżka dźwiękowa była sporą częścią sukcesu pierwszego filmu, więc posiadanie gwiazd takich jak Doja, The Weeknd i Solange na drugim albumie jest niesamowicie waże„.

Ujawniono również, że oprócz samego soundtracku niewykluczone jest, że część zaangażowanych muzyków pojawi się także na dużym ekranie. Premiera „Black Panther: Wakanda Forever” planowana jest na 11 listopada 2022 roku.

Harry Styles nowym superbohaterem filmów Marvela. Artysta podpisał wieloletni kontrakt

Doja Cat o współpracy z The Weeknd: To najsłodszy artysta z jakim kiedykolwiek współpracowałam

Soundtrack do filmu „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” już dostępny [streaming-party]

Doja Cat kusi kobiecymi wdziękami w klipie do przeboju „Woman”

Boscy Doja Cat i The Weeknd w teledysku do ich najnowszej muzycznej współpracy „You Right”

Nowym film z Rihanną. Gwiazda prawdopodobnie zagra w kolejnej produkcji Marvela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here