Na początku tego tygodnia magazyn „Billboard” oficjalnie poinformował o historycznym numerze 1. Dojy Cat i Nicki Minaj z kawałkiem „Say So”. Dla obu raperek jest to pierwszy raz, kiedy znalazły się na szczycie prestiżowego Hot 100. 

Nicki i Doja za pomocą mediów społecznościowych podziękowały swoim fanom, którzy przyczynili się do sukcesu piosenki „Say So”.

„Bardzo mocno was kocham. O mój Boże. Barbz […] po prostu nigdy nie przestaniecie mnie zadziwiać. Nigdy nie przestaniecie sprawiać, że będę dumna. Widziałam wszystko co robiliście przez cały zeszły tydzień. Barbz i Kittenz przeszli do historii. Kocham cię Doja Cat, dzięki za myślenie o mnie w tej chwili.” – napisała na Twitterze Nicki.

37-letnia raperka opublikowała również podziękowania na swoim Instagramie: „Nie potrafię wam wystarczająco podziękować za tak ciężkie wysiłki w ostatnim tygodniu, aby pomóc nam w tworzeniu historii. Widziałam to wszystko. Nigdy nie zrozumiecie, jak bardzo mnie podnosicie na duchu waszą ogromną miłością i wsparciem, które wciąż okazujecie. Bardzo was kocham. Naprawdę bardzo. Droga Doja Cat, dziękuję, że zaufałaś mi ze swoim dzieckiem. Mam nadzieję, że spełniłam twoje oczekiwania. Jesteś bardzo utalentowana i zasługujesz na ten moment.”

„SAY SO” NA SZCZYCIE RANKINGU BILLBOARD HOT 100! PIERWSZE NUMERY JEDEN DLA DOJY CAT I NICKI MINAJ

Sama Doja Cat również zabrała głos podczas Instagram Live by podziękować Nicki, jej fanom oraz wszystkim osobom, które dorzuciły swoją cegiełkę do sukcesu singla.

„To wariactwo. Dziękuję przede wszystkim Nicki. Dziękuję jej za troskę i za to, kim jest, za jej akceptację, ciepło i za bycie tak słodką osobą” – powiedziała Doja. „O mój Boże, dziękuję Barbz. Nigdy w życiu nie widziałam czegoś takiego, takiego wsparcia fanów. […] Co za wspaniała grupa ludzi. To jest naprawdę super. Nigdy nie potrafiłabym sobie wyobrazić czegoś takiego. […] Ludzie byli bezwzględni, ale w dobry sposób.”

„Say So” na szczycie rankingu Billboard Hot 100! Pierwsze numery jeden dla Dojy Cat i Nicki Minaj

Doja Cat opowiada o współpracy z Nicki Minaj przy remiksie do jej hitowego singla „Say So”

Doja Cat i Nicki Minaj prezentują „Say So Remix”. Posłuchaj wyczekiwanej współpracy raperek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here