Nowość od Dody. Na początku tego tygodnia polska wokalistka wydała nową piosenkę „Fake Love”. Dzisiaj w sieci zadebiutował nakręcony do niej teledysk.

Po przebojowym „Don’t Wanna Hide” promującym film „Dziewczyny z Dubaju” Doda powraca z „Fake Love”. Nowy singiel zapowiada nadchodzący wielkimi krokami czwarty, solowy album gwiazdy.

Najbarwniejsza artystka w Polsce z niesamowitą lekkością dzieli się z fanami swoją historią oraz tym, czym jest uzależnienie od emocji i drugiego człowieka. Doda po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie śpiewa o swoich uczuciach, bowiem z perspektywy czasu tytułowe „Fake Love” to jedyna forma miłości, jaką zaznała od partnera. Artystka opowiada nam historię miłości, jednocześnie tak prawdziwej, a zarazem tak fałszywej. Kłamstwo, które jest na tyle silne, że staje się prawdą, to tylko złudzenie. Kłamstwo, które dobrze opowiedziane roznieca miłość, która jest jednocześnie najszczerszą emocją… O tej dwoistości, manipulacji i utopii jest ten utwór. „Fake Love” ubrany w taneczne, klubowe brzmienie pozostanie w głowach słuchaczy na długo” –  czytamy w informacji promocyjnej.

Doda jest producentem teledysku do utworu „Fake Love”, a realizacją zajął się Moher. Artystka zaprosiła do teledysku Kamila Nożyńskiego, aktora znanego z głównej roli serialu „Ślepnąć od świateł”, a choreografią teledysku zajął się Mariusz „Maniek” Kotarski, który współpracował m.in. z Taylor Swift oraz Camilą Cabello.

Doda znowu dogryza RMF FM: „Kochani hipokryci”

Teledysk Dody ZABLOKOWANY w TV. Można go oglądać dopiero po 22:00

Doda OSTRO o kurateli Britney Spears: „Gdyby to się działo w Polsce, to naprawdę mielibyście przeje*ane, bo już bym tam była”

Teledysk do najnowszego singla Dody „Don’t Wanna Hide” jest już dostępny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here