Doda po raz kolejny udowodniła, że ponad wszystko ważne są dla niej prawa człowieka. Artystka wystąpiła podczas koncertu Disco pod gwiazdami w Białymstoku, czyli mieście, o którym niedawno było bardzo głośno ze względu na homofobiczne ataki jego mieszkańców podczas Marszu Równości.

Tegoroczna edycja koncertu odbywała się pod hasłem „Miłość”. Doda zdecydowała się na wykonanie utworu „Odkryjemy miłość nieznaną” z repertuaru Alicji Majewskiej, którą już niebawem będziemy mogli oglądać w roli jurorki programu „The Voice Senior”. Gwiazda swoim występem postanowiła nawiązać do sytuacji, jakie miały miejsce w Białymstoku podczas odbywającego się tam ostatnio Marszu Równości. Grupa mieszkańców zaatakowała wówczas idących w Marszu, o czym pisały najważniejsze media na całym świecie. Wydarzenie uznano za symbol nietolerancji, jaka panuje w naszym społeczeństwie.

Występ Dody wzbudził zachwyt internautów. Fani po raz kolejny docenili artystkę za jej odwagę i wsparcie dla społeczności LGBT+. Słowa uznania wobec postawy wokalistki kierowali też inni artyści, między innymi Natalia Nykiel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here