Doda od lat podkreśla, że jest wielką fanką twórczości Britney Spears. Nie dziwi zatem fakt, że zdarzało jej się wykonywać na żywo piosenki z repertuaru amerykańskiej księżniczki popu. Dziś do sieci trafiła studyjna wersja utworu „Gimme More” w wykonaniu Dody.

Kilka lat temu, podczas trwającej wówczas trasy koncertowej, Doda niejednokrotnie wykonywała na scenie utwór „Gimme More” pochodzący z piątego albumu Britney Spears o tytule „Blackout”. Do tej pory w sieci można było znaleźć jedynie słabej jakości nagrania z owych występów, jak również niespełna dwuminutowy fragment ze studia nagraniowego. Dziś niespodziewanie do Internetu trafiła pełna wersja studyjna zarejestrowanego coveru.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach do sieci przedostało się kilka niepublikowanych wcześniej piosenek, nagranych przez wokalistkę z myślą o jej solowych projektach. Fani Dody mieli okazję poznać między innymi takie kompozycje, jak „Lions”, „Osa” czy „Stay”.

Warto wspomnieć również o tym, że obie piosenkarki miały okazję zamienić ze sobą kilka słów w trakcie pierwszej i jak na razie jedynej wizyty Britney w Polsce. Amerykanka promowała swoją linię bielizny w salonie Gatta, a Doda pojawiła się w roli gościa specjalnego, aby wręczyć jej prezent w postaci polskiego bursztynu. Do spotkania doszło 24 września 2014 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

2 lata temu❤️❤️❤️❤ @britneyspears jeszcze byłyśmy grubiutkie🤗🐹

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here