Już 15 marca do kin wejdzie kolejna – i zarazem ostatnia – część polskiego filmu sensacyjnego ‚Pitbull’. Reżyserem tym razem został Władysław Pasikowski, a na ekranie obok Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego i Rafała Mohra pojawi się m.in. Dorota Rabczewska. 


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


‚Pitbull. Ostatni Pies’ na ekrany polskich kin trafi już za niecałe dwa miesiące. W obsadzie najnowszej części przeboju kinowego pojawia się m.in. Marcin Dorociński, Iza Kuna, Cezary Pazura,  a także Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński. W filmie pojawi się również piosenkarka Dorota Rabczewska, dla której będzie to debiut na dużym ekranie jeśli chodzi o rolę pierwszoplanową.

„Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…” zapowiadają film producenci.

Dzisiaj do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun nowego ‚Pitbulla’. Możecie obejrzeć go poniżej.