Szykuje się pracowity rok dla Dody! Już na początku marca odbędzie się oficjalna premiera filmu ‚Pitbull. Ostatni Pies’, w którym piosenkarka zagrała jedną z głównych ról, a według ostatnich zapowiedzi jesienią tego roku do sprzedaży trafi jej kolejny solowy album.  


doda

Już w pierwszej połowie marca 34-letnia piosenkarka zadebiutuje na wielkim ekranie – Doda zagra jedną z głównych ról w filmie ‚Pitbull. Ostatni Pies’.


Doda z okazji swoich 34-tych urodzin udzieliła niedawno wywiadu Piotrowi Grabarczykowi, w którym zapytana o swoje plany na przyszłość potwierdziła rozpoczęcie prac nad następcą krążka ‚7 Pokus Głównych’. Przypomnijmy, że drugi solowy album 34-latki swoją premierę miał w maju 2011 roku.

Artystka zapowiedziała, że tym razem materiał na płycie będzie bardzo pozytywny – w przeciwieństwie tego, co otrzymaliśmy na ostatnim krążku piosenkarki nagranym z grupą Virgin – ‚CHONI’.

„Chcę też wydać kolejną solową płytę, choć wiem, że nie uda mi się to przed wakacjami, mimo że bardzo bym tego chciała. Ale na pewno ukaże się w tym roku!” wyznała Doda.

Jestem szczęśliwa, nastrój mi dopisuje i mam świetne nastawienie, więc tak jak moja ostatnia płyta z zespołem Virgin była bardzo smutna, tak tutaj mam do przekazania bardzo dużo pozytywnych emocji. Nie będzie piosenek na podcinanie żył, wręcz przeciwnie! zapowiada 34-letnia gwiazda w najnowszym wywiadzie.

Informacje dotyczące solowego materiału Dody pojawiają się w sieci regularnie od 2014 roku, kiedy to swoją premierę miał singiel ‚High Life’ będący częścią ścieżki dźwiękowej do filmu ‚Wkręceni’.

Przypomnijmy, że Doda ma na swoim koncie łącznie 6 krążków – 2 solowe oraz 4 nagrane z zespołem Virgin. Dyskografię artystki zamyka wydany w listopadzie 2016 roku longplay ‚CHONI’, z którego pochodzą single ‚Niebezpieczna Kobieta’, ‚Kopiuj-Wklej’ oraz ‚Sens’. Solową twórczość Dody zamyka wydany w 2015 roku singiel ‚Nie Pytaj Mnie’.