Po serii zdjęć ze studia radiowej Trójki, w wywiadzie udzielonym dla magazynu „Party”, Doda zdradziła, że zamierza wydać album zupełnie inny od tych, które wydała do tej pory. Krążek będzie wyrazem hołdu dla zmarłej babci piosenkarki.

Rok 2018 to zdecydowanie jeden z najbardziej pracowitych w karierze Dody. Artystka obecnie koncertuje z zespołem Virgin, zajmuje się produkcją filmów ze swoim mężem Emilem, a także pracuje nad solowym krążkiem. Od pewnego czasu, wokalistka regularnie zamieszczała na swoim Instagramie fotografie ze studia nagraniowego radiowej Trójki, nie zdradzając jednak, nad czym dokładnie pracuje. Wątpliwości zostały rozwiane na łamach czasopisma „Party”, w wywiadzie dla którego wyznała, że obecnie nagrywa specjalny krążek, będący hołdem dla zmarłej kilka miesięcy temu ukochanej babci. Będzie to próba zmierzenia się z repertuarem, jakiego na co dzień słuchała pani Pelagia.

„Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam „Niech żyje bal”” – zdradziła Doda.

Na płycie znajdą się interpretacje utworów z dorobku Ewy Bem czy Maryli Rodowicz. Póki co, nie wiadomo jednak nic o solowym wydawnictwie Dody, które zapowiedziała kilka miesięcy temu. Przypomnijmy, że podczas jednej z transmisji live na Instagramie, artystka wyznała, że tym razem ma zamiar wydawać muzykę po swojemu i w czasie, który uzna za odpowiedni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here