W ostatnich latach popularnym zabiegiem promocyjnym stało się publikowanie kilku singli przed premierą albumu. Madonna również postanowiła go wykorzystać i pewne jest, że przed premierą „Madame X” usłyszymy jeszcze 4 pochodzące z niego utwory.

Premiera „Madame X” przypada na 14 czerwca 2019 roku. Fani Madonny nie muszą się jednak martwić, że do tego dnia nie poznają żadnej innej piosenki z albumu poza „Medellin”. Według informacji pochodzących z iTunes, zanim „Madame X” trafi do sprzedaży, Madonna wyda jeszcze cztery single promocyjne: „I Rise” (3 maja), „Crave” z gościnnym udziałem Swae Lee (10 maja), „Future” na featuringu z Quavo (17 maja) oraz „Dark Ballet” (7 czerwca). Zgodnie z zapowiedziami, longplay ukaże się w kilku wersjach: standard, deluxe, na winylu, kasecie i w specjalnym boksie. TUTAJ znajdziecie oficjalną okładkę oraz tracklistę.

Przypomnijmy, że 18 maja królowa popu wystąpi jako gość specjalny podczas finału tegorocznego konkursu Eurowizji. Gwiazda ma zaprezentować na żywo dwa kawałki: jeden ze swoich hitów oraz nowość. Istnieje szansa, że będzie to któraś z wymienionych wyżej kompozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here