Na ten debiutancki album czeka z pewnością wielu miłośników muzyki. Swoje pierwsze kroki stawiała w The Voice Kids, a następnie w The Voice of Poland. Niesamowity wokal i wrażliwość młodej wokalistki sprawiły, że w obu formatach dotarła do finału.  Od tamtej pory Natalia Zastępa nie próżnuje i do dziś mogliśmy posłuchać już kilku autorskich utworów. Teraz zapowiada długo wyczekiwany debiutancki album.

21 maja to data, na którą z pewnością czekać będą fani Natalii Zastępy. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzy jej pierwszy album studyjny zatytułowany „Nie Żałuję”. Informacją o zbliżającej się premierze Natalia podzieliła się między innymi na swoim instagramowym profilu, gdzie pełna entuzjazmu opowiada na relacji o premierze pierwszego krążka.

Poznaliśmy również pełną tracklistę oraz okładkę nadchodzącej płyty. Co ciekawe, okładka została wybrana drogą głosowania na profilu Natalii w serwisie Instagram. Mimo, że okładka może być tylko jedna, wokalistka podjęła decyzję, że druga propozycja znajdzie się na odwrocie płyty.

Płytę już teraz można zamawiać w preorderze na stronie empiku. Słowa jakimi Natalia opisała nadchodzące wydawnictwo to:

„Ta płyta jest idealnym odzwierciedleniem moich pierwszych kroków na polskiej scenie muzycznej, które ścigają się z licealną codziennością. Przy każdej piosence, każdej nowopoznanej osobie, koncercie, czułam, jak odkrywam nowe rzeczy, a wszystkie doświadczenia budowały moją aktualną świadomość, dlatego „nie żałuję” niczego. Nawet tych mniej przyjemnych momentów, ponieważ to wszystko doprowadziło mnie do tej chwili, a w tej chwili jestem szczęśliwa.”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here