Lorde miała być jedną z gwiazd, które już 12 września zaprezentują się podczas gali MTV Video Music Awards. Na kilka dni przed rozpoczęciem show produkcja poinformowała, że artystka ostatecznie nie weźmie w nim udziału. Za pośrednictwem specjalnego oświadczenia wyjaśniła, co było powodem tej decyzji.

Wielka gala MTV Video Music Awards będzie miała miejsce już w najbliższą niedzielę, 12 września. Na scenie zaprezentuje się plejada gwiazd, które w ostatnich miesiącach odnosiły największe sukcesy bądź zaprezentowały nowe wydawnictwa. Wśród występujących na scenie MTV gwiazd miała pojawić się również Lorde. Piosenkarka zrezygnowała jednak z udziału w show. Okazuje się, że powodem są restrykcje związane z pandemią koronawirusa i braki możliwości zrealizowania scenariusza występu.

„Planowaliśmy ten naprawdę niesamowity, intymny spektakl taneczny z udziałem wielu osób, nie do końca rozumiejąc (bardzo potrzebne!) protokoły bezpieczeństwa, które obowiązują. Nie mogę zrobić dla was czegoś mniej niż wybitnego” – napisała.

Artystka podkreśliła, że ma w planach występy telewizyjne z nowym materiałem. Nie zdradziła jednak żadnych szczegółów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here