Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera teledysku do nowego singla Duy Lipy. Brytyjska wokalistka właśnie podzieliła się oficjalną okładką do ‚IDGAF’. 

Kolejnym singlem z albumu ‚Dua Lipa’ została kompozycja ‚IDGAF’. Autorka przeboju ‚New Rules’ potwierdziła niedawno datę premiery klipu do singla – nowy teledysk Brytyjki ukaże się już w najbliższy piątek. Jednocześnie wokalistka opublikowała okładkę do swojego najnowszego singla z debiutanckiego albumu – znajdziecie ją poniżej.Piosenkarka kilka tygodni temu w jednym ze swoich wywiadów odniosła się do tego, czego możemy się spodziewać po klipie do ‚IDGAF’.

„Oczywiście nie chcę za dużo na ten temat zdradzać. Jestem bardzo podekscytowana, bo teledysk jest o swojej słabszej wersji i o swojej silniejszej wersji, które ze sobą walczą, ale finalnie… wydaje mi się, że najważniejsze jest pokochanie samego siebie.” wyznała wówczas Dua.

Recenzję albumu Duy Lipy możecie przeczytać TUTAJ, zaś krótki przegląd po dotychczasowych singlach Brytyjki znajdziecie TUTAJ.