Dobre wieści dla fanów muzyki DJ-a Khaleda i Justina Biebera. Podczas najnowszego wywiadu amerykański DJ zapowiedział, że już wkrótce usłyszymy kolejny efekt jego kolaboracji z 24-letnim wykonawcą przeboju „Sorry”. Do singla zaplanowano również teledysk.


DJ Khaled był gościem amerykańskiego talk-show Conan, którego gospodarzem jest Conan O’Brien. Podczas rozmowy muzyk zdradził, że już niebawem swoją premierę będzie miał singiel, w którym gościnnie pojawił się kanadyjski wokalista – Justin Bieber. Do piosenki powstanie również wideoklip.

„Mam nadchodzący utwór z Justinem Bieberem i kilkoma moimi przyjaciółmi. Chcę, żeby to była niespodzianka, ale ta piosenka będzie jednym z największych hymnów. Mój syn jest producentem wykonawczym i mogę powiedzieć ci jeszcze jedno: wraz z piosenką, pojawi się też teledysk” – powiedział w rozmowie.

Przypomnijmy, że DJ Khaled i Justin Bieber mają już za sobą udaną współpracę w postaci singla „I’m The One”, który zdobył szczyt listy przebojów Hot 100 Billboardu w 2017 roku, przyczyniając się tym samym do zdobycia statusu platyny dla albumu producenta zatytułowanego „Grateful”. Teledysk do utworu odtworzono ponad miliard razy w serwisie YouTube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here