Najsłynniejsza i najbardziej doceniana grupa r&b ma już niedługo powrócić w wielkim stylu na scenę muzyczną. Według doniesień Beyoncé, Kelly i Michelle zainspirowane ogromnym sukcesem ostatniej trasy koncertowej Spice Girls planują wydać nową płytę i wyruszyć w tournée. 

Jak podają liczne amerykańskie media „Bey widziała sukces trasy Spice Girls i chce to powtórzyć – ale na znacznie większą skalę”. Osoba z otoczenia grupy zdradziła, że „Beyoncé spotyka się z Kelly i Michelle i razem dyskutują co mogą zrobić. Wszystko jest jeszcze we wczesnym stadium, ale chcą nagrać nową muzykę i umieścić ją obok swoich największych hitów. Następnie chcą zorganizować trasę, która będzie na tyle krótka, aby zmieściła się w ich harmonogramach, ale na tyle duża, aby wszyscy ich fani byli usatysfakcjonowani”.

Wstępnie mówi się, że kultowy girlsband wyruszy w trasę w 2020 roku. Jest szansa, że zawitają również do Polski. „Oprócz podróży po Stanach Zjednoczonych chcą zagrać kilka koncertów w Europie, w tym w Wielkiej Brytanii”.

„Są jedną z niewielu grup, do których miłość wciąż rośnie pomimo zawieszenia działalności w 2006 roku. Popyt jest więc ogromny.” – podsumował informator.

Trwają prace nad musicalem o Destiny’s Child. Całe show zostanie wyprodukowane przez ojca Beyoncé

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here