Demi Lovato powraca i nie zamierza się poddawać. Najnowsza porcja muzyki od artystki nadchodzi.

Nowy krążek artystki będzie nosił nazwę „Dancing with the Devil… The Art of Starting Over” i ukaże się już 2 kwietnia.

Piosenkarka mówi, że będzie to bardzo głęboki i osobisty album, za którego produkcją stać będzie Scooter Braun. Samej promocji albumu pomagać będzie także czteroczęściowy serial dokumentalny Demi Lovato „Dancing with the Devil”, który będzie transmitowany na YouTube od wtorku 23 marca do wtorku 6 kwietnia. Album i serial są ze sobą ściśle powiązane. Nie zabraknie na nich poruszenia tematu przedawkowania Demi, w który wplątała się w roku 2018, a także jej ciężkiej i żmudnej drogi powrotu do normalności.

„Dancing with the Devil… The Art of Starting Over” będzie także zawierał piosenkę „Anyone”, którą Lovato wykonała na rozdaniu nagród Grammy 2020.

Zapowiedź samego albumu znalazła się także w wydaniu Glamour, w którym na jedno z pytań Demi odpowiedziała w ten sposób: „Kiedy zacząłem się starzeć, zacząłem zdawać sobie sprawę, jak bardzo jestem queer. Mam szczęście, że żyje. Miałam wiele żyć – jak mój kot, wiesz? Jestem na dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli tworzenia muzyki”.

Ariana Grande i Demi Lovato pracują nad wspólną piosenką

Demi Lovato opublikowała pierwszy zwiastun jej filmu dokumentalnego „Dancing with the Devil”

Demi Lovato razem z Samem Fischerem w klipie do poruszającego utworu „What Other People Say”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here