Odważne i szczere wyznanie Demi Lovato. Artystxa oficjalnie poinformowałx, że jest osobą niebinarną – „To najlepiej oddaje płynność, którą odczuwam w mojej ekspresji płciowej„. 

Była twarz Disneya wyznała, że nie identyfikuje się z żadną z płci i od teraz używać będzie neutralnych płciowo zaimków they/them.

W opublikowanym w mediach społecznościowych ogłoszeniu promującym pierwszy odcinek podcastu „4D with Demi Lovato, Demi mówi: „Każdego dnia budzimy się, mając kolejną okazję i szansę bycia tym, kim chcemy i marzymy, aby być. Spędziłxm większość życia, dorastając na waszych oczach. Widzieliście moje wzloty, upadki i wszystko pomiędzy. Moje życie było nie tylko moją podróżą. Żyłxm też dla tych, którzy są po drugiej stronie aparatów i kamer” – czytamy. „Dziś jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim czymś więcej z mojego życia – z dumą informuję, że identyfikuję się jako osoba niebinarna i oficjalnie zmieniam moje zaimki na they/them. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji, którą wykonałxm. Wciąż się uczę i zaglądam w siebie i dlatego też nie uważam się za ekspertem czy rzecznika. Dzielenie się tym z wami to dla mnie wkroczenie na kolejny poziom odkrywania swoich słabości. Robię to dla tych, którzy dotąd nie byli w stanie podzielić się tym, kim naprawdę są, ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie dalej w swojej prawdzie i wiedzcie, że przesyłam wam wiele miłości”.

Demi Lovato wydała wersję deluxe albumu „Dancing With the Devil… The Art of Starting Over” [streaming-party]

Demi Lovato i Ariana Grande w pierwszej wspólnej piosence. Utwór „Met Him Last Night” pochodzi z najnowszego albumu Demi

Ostatnia część dokumentu „Demi Lovato: Dancing with the Devil” już dostępny. Obejrzy cały odcinek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here