Szósty album studyjny Demi Lovato zatytułowany „Dancing with the Devil… The Art. of Starting Over” trafił dzisiaj na półki sklepowe i wszystkie serwisy streamingowe. 

Najnowsze muzyczne wydawnictwo Demi jest jednym z jej najbardziej osobistych i szczerych albumów do tej pory. Krążek skupia się m.in. na jej głośnym przedawkowaniu w 2018 roku, którego następstwem była walka życie artystki w szpitalu oraz długie dochodzenie do siebie i powrót do normalności, co jest również ukazane w wydanym dzisiaj teledysku do tytułowego singla „Dancing with the Devil”. Na longplayu nie zabrakło także utworów poświeconych krótkich i nieudanych zaręczynach z Maxem Ehrichem.

„Tak długo bałam się własnego głosu. Tak długo wyciszałam swój głos ze strachu przed odrzuceniem ze strony społeczeństwa. Teraz żyję swoją prawdą. To daje poczucie siły. Mój album jest jakby dorobkiem artystycznym i zabierze was w podróż.” – powiedziała Demi, jeszcze przed premierą płyty.

Premierze albumu towarzyszy czteroczęściowy serial dokumentalny, którego odcinki publikowane są co tydzień w serwisie YouTube.

„Dancing with the Devil… The Art. of Starting Over” składa się z 19 utworów, w tym z utworów nagranych wspólnie z Arianą Grande, Saweetie, Noah Cyrus i Samem Fischerem. „Ten album jest zupełnie inny niż te, które nagrałam wcześniej. Niektóre piosenki mają w sobie coś z country, niektóre mają więcej klimatu soul i R&B, a niektóre mają klimat disco. Mam kilka „hitów”. Nigdy nie miałam na albumie tylu piosenek” – mówiła DemiWokalistka zaleciła również, dla pełnego zrozumienia jej przesłania, słuchanie jej nowej płyty według kolejności prezentowanej przez oficjalną tracklistę.

TRACKLISTA:
Prelude
„Anyone”
„Dancing with the Devil”
„ICU (Madison’s Lullabye)”
The Art of Starting Over
„Intro”
„The Art of Starting Over”
„Lonely People”
„The Way You Don’t Look At Me”
„Melon Cake”
„Met Him Last Night” (featuring Ariana Grande
„What Other People Say” (with Sam Fischer)
„Carefully”
„The Kind of Lover I Am”
„Easy” (with Noah Cyrus)
„15 Minutes”
„My Girlfriends Are My Boyfriend” (featuring Saweeite)
„California Sober”
„Mad World”
„Butterfly”
„Good Place”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Demi Lovato opowiedziała historię z nocy jej przedawkowania w teledysku do utworu „Dancing With The Devil”

Trzeci odcinek serialu dokumentalnego Demi Lovato już dostępny. Obejrzyj w całości

Demi Lovato razem z obsadą serialu Glee w specjalnym występie w hołdzie Nayi Riverze

Demi Lovato po raz pierwszy na żywo z singlem „Dancing With The Devil” z jej najnowszego albumu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here