W tym tygodniu swoją premierę miał wspólny utwór Christiny Aguilery i Demi Lovato. Kompozycja „Fall in Line” to kolejny zwiastun nadchodzącego albumu Aguilery „Liberation”. Tymczasem Lovato wypowiedziała się na temat współpracy z XTiną. 


Demi z okazji premiery wspólnego kawałka nagranego z Aguilerą opublikowała emocjonalny wpis na swoich mediach społecznościowych. Młoda wokalistka nie kryje zachwytu nad osobowością i współpracą z Christiną.

Znaczysz dla mnie tak dużo. Nie mogę wyjaśnić jak bardzo zainspirowałaś mnie do bycia piosenkarką, którą jestem dzisiaj. Jesteś moją idolką i szczerze wierzę, że nasze drogi się skrzyżowały dla jakiegoś powodu.” napisała Lovato.

Jesteś najmilszą osobą, z którą kiedykolwiek pracowałam i jesteś PRAWDZIWA. Kocham to. Dziękuję. Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że pozwoliłaś mi być częścią swojej piosenki. Nadal jesteś moją idolką i mnie zadziwiasz. Dziękuję jeszcze raz.” dodała Demi.

Przypomnijmy, że w niedawno udzielonym wywiadzie, Christina Aguilera wypowiedziała się na temat współpracy z Demi Lovato. Wyznała wówczas, że prawie się rozpłakała, kiedy po raz pierwszy usłyszała zwrotki wykonane przez jej młodszą koleżankę z branży.

Przeszliśmy przez kilka nazwisk kobiet. Potrzebowałam donośnej piosenkarki, a ona zabrała ten utwór na następny level. Prawie się popłakałam, gdy usłyszałam po raz pierwszy jej głos w tym nagraniu (o „Fall In Line” – przyp.)” przyznała Christina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here