Wpis Taylor Swift dotyczący przejęcia przez Scootera Brauna jej muzycznego katalogu poruszył środowisko wokalistów. Kolejne gwiazdy wybierają stronę konfliktu, okazując wsparcie zarówno Taylor, jak i Scooterowi Braunowi. Swoją opinię na instagramowym profilu wyraziła także Demi Lovato.

„Miałam do czynienia ze złymi ludźmi w tym przemyśle i Scooter nie jest jednym z nich. Jest dobrym człowiekiem. Osobiście, jestem wdzięczna, że trafił do mojego życia właśnie wtedy. Proszę przestańcie nękać ludzi. Jest wystarczająco nienawiści na tym świecie” – pisze w swojej relacji na Instagramie Demi. Warto zaznaczyć, że Scooter Braun jest od niedawna jej menagerem.

„Zawsze pozostanę lojalna wobec mojej ekipy. Cenię sobie lojalność bardziej niż większość ludzi na tym świecie i jeśli moje imię ma być przywoływane w rozmowach, będę stać za sobą i za swoją ekipą” – dodaje Lovato.

Całe zamieszanie jest związane z wykupieniem przez Scootera Brauna całego katalogu Big Machine Records za kwotę 300 milionów dolarów, w której skład wchodzi muzyczny dorobek Taylor Swift. Więcej informacji na ten temat przeczytacie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here