Demi Lovato jest z pewnością jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Fani na całym świecie czekają na jej muzyczny powrót. W pierwszym od ponad roku wywiadzie zdradziła ona kilka szczegółów dotyczących jej najbliższych planów i życia osobistego.

W sobotę 2 listopada, Demi Lovato wzięła udział w imprezie organizowanej przez magazyn Teen Vogue. Obecni na wydarzeniu wielbiciele gwiazdy mogli jako pierwsi dowiedzieć się, jakie plany zawodowe ma artystka. W lipcu 2018 roku, w sieci pojawiła się szokująca informacja, że w związku z przedawkowaniem narkotyków, Demi Lovato trafiła do szpitala. Po ponad roku od dramatycznych doniesień, wokalistka udzieliła szczerego wywiadu.

„Ludziom łatwo przychodzi skreślenie kogoś. Jestem tym zmęczona. Każdy popełnia błędy. (…) Chciałabym przypomnieć ludziom, że jestem piosenkarką. Wydaje mi się, że te rzeczy, z którymi przyszło mi się zmierzyć, nieco przyćmiły moje sukcesy jako wokalistki i aktorki. Chcę im przypomnieć, że to jest właśnie to, co chcę dać światu i żeby skupili się na tym, a nie na innych aspektach” – powiedziała.

To, co jednak najbardziej istotne dla fanów Lovato, to fakt, że wypowiedziała się również na temat nowej muzyki. Artystka przyznała, że nie może doczekać się chwili, kiedy ją wyda.

„Moja nowa muzyka nadchodzi. Nie powiedziałam kiedy. (…) To ważne, by pamiętać, że tym razem jestem bardzo ostrożna, powracając do tych wszystkich rzeczy. Naprawdę zdecydowałam, by się nie spieszyć, tylko wydać muzykę w odpowiednim czasie. Umieram z niecierpliwości, by to zrobić” – dodała.

Demi Lovato hospitalizowana. TMZ donosi, że gwiazda przedawkowała heroinę.

Demi Lovato wystąpi w… „Eurowizji”! Artystka dołącza do obsady filmu komediowego Netflixa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here