Wczorajszy wieczór dla użytkowników Twittera zainteresowanych światową sceną pop należał do ciekawych. Na światło dzienne wypłynęły screeny, na których osoba z instagramowego konta @traumaqueen4eva załączała wpisy i komentarze o Selenie Gomez. Podczas przeprowadzonej transmisji live na tym koncie, obserwatorzy ujrzeli Demi Lovato. 

W sieci zawrzało od wpisów otagowanych hashtagiem #DemiLovatoIsOverParty. Jak wcześniej Demi donosiła w wywiadach, artystki dłużej się nie przyjaźnią, jednak nie wyrażała się niepochlebnie o koleżance z branży.

Na Twitterze wszędzie pojawiły się screeny, które miały być dowodem na to, że Lovato prowadziła fałszywe konto, za pośrednictwem którego kpiła z Seleny. Wiadomości podzieliły użytkowników – jedni zawierzyli w stu procentach załączonym screenom, inni zaś pozostają sceptyczni i nie wierzą w ich autentyczność. Jak na razie artystka nie ustosunkowała się do sytuacji. Wyłączyła możliwość komentowania pod swoimi postami na Instagramie.

Demi Lovato przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu. W piątek ukazał się singiel wraz z Samem Smithem zatytułowany „I’m Ready”, który jest kolejnym przedsmakiem tego co muzycznie ma do zaoferowania Lovato.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here