Ostatni album Demi Lovato – „Tell Me You Love Me” – ukazał się niespełna rok temu. I choć od premiery krążka gwiazdy nie minęło zbyt wiele czasu to Lovato zapowiada, że era ta zmierza ku końcowi, zaś ona sama jest gotowa na zaprezentowanie nowej muzyki.


25-letnia wokalistka, która aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej „Tell Me You Love Me Tour”, już wkrótce zamierza wydać premierowy utwór. Lovato ucięła wszelkie spekulacje fanów dotyczące potencjalnego trzeciego singla z wydanego w zeszłym roku krążka jednoznacznie wskazując, iż promocja jej ostatniego albumu jest już zakończona. Przypomnijmy, że materiał promowany był przez „Sorry Not Sorry” oraz tytułowy utwór – „Tell Me You Love Me”.

Właściwie tak… Mam tak dużo nowej muzyki, którą wydam bardzo BARDZO niedługo!!!” odpowiedziała Demi na komentarz fana z zapytaniem, czy promocja „TMYLM” się zakończyła. „Bardzo BARDZO niedługo…. właściwie może być to kwestia tygodni.

Nie” dodała wokalistka na prośbę jednej z użytkowniczek Twittera o to, aby rozważyła wydanie kolejnego singla z albumu „Tell Me You Love Me”. „A tak w ogóle to nie wolelibyście mieć NOWYCH piosenek z NOWEGO albumu i wybierać NOWY singiel z niego?” zapytała.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here