Kiedy Demi Lovato opowiedziała się po stronie swojego managera Scootera Brauna, wielu fanów Taylor Swift odebrało to jako atak w stronę ich idolki. Wykonawczyni hitu „Cool For The Summer” postanowiła udowodnić jednak, że miedzy nią a Tay nie ma żadnej „złej krwi” i pochwaliła jeden z jej utworów na swoim Instagramie.

Taylor Swift i Demi Lovato to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych piosenkarek obecnej generacji. Gwiazdy często można było w przeszłości zobaczyć pozujące razem do zdjęć na galach rozdania nagród. Pod koniec czerwca, do sieci trafiła informacja, jakoby nowy manager Demi – Scooter Braun wykupił za 300 milionów prawa do piosenek Taylor. Wiele gwiazd show-biznesu poparło wówczas wykonawczynię hitu „ME!”, jednak nie Lovato. Ex-gwiazda Disneya wyznała, że zawsze będzie wspierać swoich bliskich, a Scooter jest dla niej właśnie taką osobą.

Kilka dni po wydaniu albumu Taylor Swift „Lover”, Demi Lovato zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Artystka przyznała, że uwielbia piosenkę „Cruel Summer” swojej koleżanki z branży.

„Życie jest za krótkie dla kobiet, żeby nie wspierać innych kobiet… W szczególności, kiedy te kobiety wydają świetną muzykę. Dobra robota” – napisała Demi Lovato.

Na odpowiedź ze strony Taylor Swift nie trzeba było długo czekać. Amerykańska wokalistka podziękowała Demi, udostępniając jej post w swojej relacji. „To naprawdę wspaniałe i wywołało największy uśmiech na mojej twarzy. Dziękuję” – odpisała.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here