Kilka dni temu Demi Lovato wyznała, że era „Tell Me You Love Me” zmierza ku końcowi, zaś wokalistka ma już przygotowany pierwszy singiel z kolejnego projektu. Dzisiaj Lovato dorzuciła kilka kolejnych szczegółów na ten temat. 


Ostatni album Demi Lovato – „Tell Me You Love Me” – ukazał się niespełna rok temu. I choć od premiery krążka gwiazdy nie minęło zbyt wiele czasu to Lovato kilka dni temu zapowiedziała, że era ta zmierza ku końcowi, zaś ona sama jest gotowa na zaprezentowanie nowej muzyki.

Właściwie tak… Mam tak dużo nowej muzyki, którą wydam bardzo BARDZO niedługo!!!” odpowiedziała Demi na komentarz fana z zapytaniem, czy promocja „TMYLM” się zakończyła. „Bardzo BARDZO niedługo…. właściwie może być to kwestia tygodni.

Nie” dodała wokalistka na prośbę jednej z użytkowniczek Twittera o to, aby rozważyła wydanie kolejnego singla z albumu „Tell Me You Love Me”. „A tak w ogóle to nie wolelibyście mieć NOWYCH piosenek z NOWEGO albumu i wybierać NOWY singiel z niego?” zapytała.

W jednym ze swoich dzisiejszych wpisów na Twitterze Demi po raz kolejny odniosła się do swojego nowego utworu. Według wokalistki ma być to kompozycja bardzo emocjonalna.

Surowy, emocjonalny, intensywny.” napisała Lovato w odpowiedzi na pytanie fana o to, by opisała swój premierowy kawałek. „Nie w przyszłym tygodniu, ale mooooooooże w jeszcze kolejnym.” dodała na temat daty jego premiery.

Przypomnijmy, że 25-letnia wokalistka, która aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej „Tell Me You Love Me Tour”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here