Wszystkiego najlepszego dla „Pink Friday”! Pierwszy studyjny album Nicki Minaj obchodzi dzisiaj 10 urodziny. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy przypominamy sobie wszystkie single, które promowały ten kultowy już krążek. 

Dzięki „Pink Friday” Nicki została przedstawiona szerzej, światowej publiczności. Pierwszy album Minaj był nie tylko ważnym krokiem w kierunku przejścia obiecującej raperki w jednego z najważniejszych graczy w świecie hip-hopu, ale również w znacznym stopniu pomógł odrodzić się kobiecej scenie rapu.

Nicki Minaj wraz ze swoimi fanami już od samego rana świętują 10 lat „Pink Friday”. Raperka celebruje rocznicę na mediach społecznościowych, odpowiada na pytania fanów oraz publikuje ciekawostki dotyczące pracy nad jej debiutanckim albumem. Co więcej, do serwisów streamingowych trafiła dzisiaj nowa wersja wydawnictwa – „Pink Friday: The Complete Edition” z nowymi piosenkami.

Płyta dotarła na szczyt listy Billboard 200 i zgarnęła nominację do Grammy za Najlepszy Album Rap. Z „Pink Friday” pochodzą m.in. takie piosenki jak „Your Love”, „Moment 4 Life”, nagrane wspólnie z Rihanną „Fly” oraz słynne „Super Bass”.

Your Love

Check It Out w/ will.i.am

Right Thru Me

Moment 4 Life ft. Drake

Super Bass

Did It On’em

Fly ft. Rihanna

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Nicki Minaj świętuje 10 lat płyty „Pink Friday”. Raperka udostępniła „Pink Friday: The Complete Edition” z nowymi piosenkami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here