Debiutancki album Camili Cabello jest już gotowy. Wokalistka za pomocą swoich mediów społecznościowych potwierdziła, że prace nad jej pierwszym solowym krążkiem są już zakończone.

Była członkini Fifth Harmony początkowo informowała, że jej fonograficzny debiut ukaże się tegorocznej jesieni. Camila kilka tygodni temu przekazała jednak informację, że zamierza poświęcić swojemu wydawnictwu trochę więcej czasu, a co za tym idzie płyta pojawi się na półkach sklepowych dopiero w roku 2018.

Myślę, że ukaże się na początku przyszłego roku.” zdradziła Camila w wywiadzie dla Official Charts. „Wiesz, masz tylko jedną szansę, aby stworzyć swój debiutancki album, a w tym momencie mamy tak dużo gotowych piosenek, które mi się podobają. Znasz te albumy, na których znajdziesz piosenki, które nie są tak dobre jak single. Ja chcę, aby każdy utwór był godny bycia singlem.” dodała wokalistka.

Tymczasem już teraz wiadomo, że materiał na pierwszy solowy album Camili jest już gotowy. Wokalistka podzieliła się bowiem zdjęciem z podpisem wskazującym na zakończenie prac nad płytą.

„Mój pierwszy album jest gotowy, a motyle w moim brzuchu są tego w pełni świadome” napisała Camila.

Camila Cabello do tematu swojej pierwszej solowej płyty odniosła się również w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone.

Finalny efekt staje się tym bardziej przejrzysty dla mnie, im bardziej rzeźbisz i nad nim pracujesz. Są piosenki, które pięć miesięcy temu były moimi ulubionymi piosenkami, a dwa tygodnie później je wyrzuciliśmy z albumu. Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: „Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie.” wyznała Camila.

Debiutancki materiał Camili Cabello do tej pory zwiastowany był przez single ‚Crying in the Club’ oraz ‚Havana’. Wokalistka w międzyczasie wypuściła również dwa utwory promo – w sieci pojawiła się ballada ‚I Have Questions’ oraz nagrane z Quavo ‚OMG’.


Marina ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]

2 KOMENTARZE

  1. Camila już jakiś czas temu oświadczyła, że „Crying in the Club” nie znajdzie się na albumie i to „Havana” jest pierwszym singlem, więc macie błąd

    • W tekście nigdzie nie ma mowy o umieszczeniu lub nieumieszczeniu CITC na finalnej trafiliście. Album Camili promowany jest przez 4 wydane do tej pory utwory, a które z nich znajdą się na albumie to zupełnie odrębna kwestia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here