Premiera debiutanckiego albumu Camili Cabello nie odbędzie się zgodnie z pierwotnymi planami wokalistki. Debiut fonograficzny byłej członkini Fifth Harmony, który miał ukazać się we wrześniu pojawi się na półkach sklepowych miesiąc później.

Przypomnijmy: wedle pierwotnych założeń pierwszy solowy album Cabello miał pojawić się we wrześniu. Nieoficjalnie mówiło się, iż ‚The Hurting. The Healing. The Loving’ ukaże się dokładnie 22 września, data ta jednak nigdy nie została ostatecznie potwierdzona przez Camilę. Jak się jednak teraz okazuje premiera krążka została przeniesiona na październik. Informacja taka została przekazana przez NY Times.

Odejście piosenkarki z popularnej grupy Fifth Harmony spowodowało duże zamieszanie zeszłego roku, wliczając w to różne poglądy Cabello i pozostałych członkiń grupy na temat przyczyn rozstania. Teraz nadchodzi moment prawdy: po osiągnięciu przyzwoitego hitu z ‚Crying in the Club’ Camila wyda jej oficjalny debiut fonograficzny. Syco/Epic. Październik.” można przeczytać w NY Times.

Camila z okazji premiery swojego pierwszego solowego singla opublikowała oświadczenie z opisem swojego debiutanckiego materiału.

the hurting the healing the loving’ to historia mojej podróży z ciemności do światła, z czasów kiedy była zagubiona do momentu, w którym odnalazłam siebie’. Historia tego albumu zaczyna się z drugą piosenką, którą usłyszycie, zatytułowaną ‚i have questions’, którą zaczęłam pisać w hotelowej łazience podczas trasy koncertowej lekko ponad rok temu. Byłam całkowicie załamana podczas tego okresu, odczuwałam taki ból, o którym ciężko mi mówić, to tego rodzaju okres, o którym nie chcesz głośno mówić…’ wyznała kilka tygodni temu Camila w odniesieniu do swojego premierowego wydawnictwa.

Na pierwszym solowym wydawnictwie Cabello ma się pojawić również m.in. kompozycja ‚Scar Tissue’, która została stworzona przy współudziale brytyjskiej wokalistki Charli XCX. Oprócz tego na ‚The Hurting. The Healing. The Loving’ będziemy mogli usłyszeć również efekty współpracy wokalistki z Edem Sheeranem (‚The Boy’) oraz Pharrellem (‚Havana’).


miley_final

SPRAWDŹ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here