Już na początku przyszłego roku ukaże się debiutancki album Camili Cabello. Płyta zatytułowana ‚Camila’ zadebiutuje dokładnie 12 stycznia. Tymczasem już dziś była wokalistka Fifth Harmony oficjalnie potwierdziła listę utworów ze swojego premierowego wydawnictwa.

Już 12 stycznia 2018 roku ukaże się pierwszy studyjny krążek wokalistki Camili Cabello. Płyta ‚Camila’ zwiastowana jest przez hitowy singiel ‚Havana’, a także wydany-niedawno ‚Never Be The Same’. Dzisiaj znanych jest więcej szczegółów na temat debiutanckiego albumu Cabello: piosenkarka na swoich mediach społecznościowych opublikowała oficjalną listę utworów, które znalazły się na nadchodzącym krążku.

Na płycie znajdzie się łącznie 10 utworów, w tym wybrane na singiel ‚Havana’. Finalnie album nie będzie jednak zawierał wydanych wcześniej promo-singli w postaci utworów ‚Crying in the Club’, ‚I Have Questions’ oraz ‚OMG’.

Pełną tracklistę ‚Camila’ znajdziecie poniżej.

1 KOMENTARZ

  1. Jak dla mnie powinna wydać jeszcze wersję deluxe i tam wepchnąć „Crying in the Club”, „OMG” i „Havanę” w wersji solo 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here