Camila Cabello jeszcze tej jesieni wyda swój debiutancki album ‚The Hurting. The Healing. The Loving’. Była gwiazda  amerykańskiej grupy Fifth Harmony w wywiadzie dla Rolling Stone zdradziła kilka szczegółów na temat nadchodzącej płyty.

Debiutancki materiał Camili Cabello zwiastowany jest przez single ‚Crying in the Club’ oraz ‚Havana’. Wokalistka w międzyczasie wypuściła dwa utwory promo: w sieci pojawiła się ballada ‚I Have Questions’ oraz nagrane z Quavo ‚OMG’. Tymczasem Cabello w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone odniosła się do tematu swojej pierwszej solowej płyty.

Finalny efekt staje się tym bardziej przejrzysty dla mnie, im bardziej rzeźbisz i nad nim pracujesz. Są piosenki, które pięć miesięcy temu były moimi ulubionymi piosenkami, a dwa tygodnie później je wyrzuciliśmy z albumu. Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: „Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie.” wyznała Camila.

W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi była gwiazda Fifth Harmony przyznała także, że nie jest pewna, czy jej debiutancki singiel ‚Crying in the Club’… zostanie umieszczony na albumie.

Nie wydaje mi się, nie na ten moment. Ciągle pracuję nad tracklistą. (…) Czuję, że ‚Havana’ jest startem nowego rozdziału dla mnie. Wszystko brzmi bardzo spójnie.” dodała gwiazda.

W artykule opublikowanym przez Rolling Stone zawarto także informacje dotyczące kolejnych piosenek Camili. W trakcie sesji nagraniowych do swojego debiutanckiego krążka piosenkarka nagrała utwór ‚I’ll Never Be The Same”, zainspirowany związkiem sprzed kilku lat, a także „In the Dark”, które dotyczy spotkania Cabello z pewnym gwiazdorem jeden dzień po rozdaniu nagród Grammy Awards.

the hurting the healing the loving’ to historia mojej podróży z ciemności do światła, z czasów kiedy była zagubiona do momentu, w którym odnalazłam siebie’. Historia tego albumu zaczyna się z drugą piosenką, którą usłyszycie, zatytułowaną ‚i have questions’, którą zaczęłam pisać w hotelowej łazience podczas trasy koncertowej lekko ponad rok temu. Byłam całkowicie załamana podczas tego okresu, odczuwałam taki ból, o którym ciężko mi mówić, to tego rodzaju okres, o którym nie chcesz głośno mówić…’ wyznała kilka tygodni temu Camila w odniesieniu do swojego premierowego wydawnictwa.

Na pierwszym solowym wydawnictwie Cabello ma się pojawić również m.in. kompozycja ‚Scar Tissue’, która została stworzona przy współudziale brytyjskiej wokalistki Charli XCX. Oprócz tego na ‚The Hurting. The Healing. The Loving’ będziemy mogli usłyszeć również efekty współpracy wokalistki z Edem Sheeranem (‚The Boy’) oraz Pharrellem (‚Havana’).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here