Tuż przed Brit Awards Anne-Marie na swoich profilach społecznościowych podzieliła się z fanami ekscytującą wiadomością, że jej debiutancki album trafi do przedsprzedaży już w ten piątek. Poznaliśmy również dokładną datę jego premiery oraz listę utworów, które znajdą się na płycie. 


Debiutancki album Anne-Marie zatytułowany ‚Speak Your Mind’ pojawi się w sprzedaży już 27 kwietnia 2018 roku. Krążek do tej pory promowały solowe kawałki artystki, tj. ‚Ciao Adios’, ‚Alarm’, ‚Then’ oraz ‚Heavy’, jak i te będące efektem kolaboracji z innymi muzykami. Mowa oczywiście o ‚Friends’ nagranym we współpracy z Marshmello oraz ‚Rockabye’ brytyjskiego zespołu Clean Bandit z gościnnym udziałem wokalistki i Seana Paula.

Na krążku znajdzie się łącznie 17 piosenek. W sieci pojawiła się oficjalna tracklista premierowego albumu 26-latki wraz z jego okładką. Jeden tytuł wciąż nie został ujawniony. Spekuluje się, że jest to duet z Edem Sheeranem. Przypomnijmy, że Anne-Marie pełni rolę supportu przed koncertami Sheerana w ramach jego ‚Divide Tour’. Artystka rozgrzeje także polską publiczność przed występami piosenkarza na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia bieżącego roku.

Pełna tracklista: 

1. Cry
2. Ciao Adios
3. Alarm
4. Trigger
5. Then
6. Perfect
7. Friends (with Marshmello)
8. Bad Girlfriend
9. Heavy
10. 2002
11. Can I Get Your Number
12. Machine
13. Breathing Fire
14. Some People
15. Used to Love You
16. Track 16
17. Rockabye (feat. Sean Paul & Anne-Marie) – Clean Bandit