Druga połowa bieżącego roku bez dwóch zdań należy do Duy Lipy. Po sukcesie debiutanckiego albumu wokalistki oraz promującego go kawałka ‚New Rules’ wszystko wskazuje na to, że już wkrótce ukaże się kolejny singiel z DL1.

Przypomnijmy, iż kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym dla Music Week szef wytwórni Warner Bros UK pochwalił Duę za ciężką pracę w ciągu ostatnich trzech lat oraz sukces jej debiutanckiej płyty. Phil Christie dodał, że  ‚New Rules’, które właśnie osiągnęło szczyt zestawienia singli w Wielkiej Brytanii, jest wielkim przełomem w kampanii promocyjnej albumu.

„‚New Rules’ to już szósty singiel z albumu, a rzadkością jest osiągnięcie numeru 1 przez szósty utwór promujący album. Myślę, że to dopiero początek naszej kampanii, która nabierze jeszcze szybszego tempa.” oświadczył Christie.

Phil Christie dodał także, że to nie koniec ery DL1, a wytwórnia planuje wydać dwa kolejne kawałki z płyty.

„Mamy co najmniej dwa utwory, które wyjdą jako single z tego albumu, co jest dowodem na klasę i jakość albumu ‚Dua Lipa’” dodał Phil.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, iż decyzja dotycząca wyboru kolejnego singla z debiutanckiego krążka została już podjęta – brytyjskie radio Radio 1 88 FM oficjalnie dodało kompozycję ‚IDGAF’ do swojej playlisty. Prawdopodobnie to właśnie ten utwór będzie następnym singlem z wydawnictwa ‚Dua Lipa’, brak jest jednak na ten moment oficjalnego potwierdzenia tej informacji ze strony sztabu wokalistki. Niemniej jednak wiadomo już, że teledysk do następcy ‚New Rules’ został nakręcony kilka tygodni temu.

Recenzję debiutanckiego albumu Duy Lipy zatytułowanego ‚Dua Lipa’ możecie przeczytać TUTAJ, zaś krótki przegląd po dotychczasowych singlach Brytyjki znajdziecie TUTAJ.


DOŁĄCZ DO LUVPOP.PL – KLIKNIJ TUTAJ!

20257997_499862710357152_566937488445976733_n

whatsgoodproposition

PRZECZYTAJ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here