Po ponad sześciu latach od premiery swojego albumu „Lotus” Christina Aguilera kilka tygodni temu zapowiedziała nową płytę. Pierwszy utwór z nadchodzącego krążka „Liberation” wywołał sporą burzę w sieci, co niestety nie przełożyło się na dobry wynik komercyjny singla w jego debiutanckim tygodniu – „Accelerate” minęło się z pierwszą setką nowego notowania Billboard Hot 100.


Wydany na początku maja utwór „Accelerate” debiutuje na 24 miejscu zestawienia Billboard Bubbling Under Hot 100, co oznacza, że kompozycji nie udało się dostać do ścisłej setki zestawienia najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych. Poprzednie lead-single amerykańskiej gwiazdy – „Your Body” z albumu „Lotus” (2012) oraz „Not Myself Tonight” z „Bionic” (2010) – poradziły sobie zdecydowanie lepiej debiutując odpowiednio na 34. oraz 23. miejscu notowania Billboard.

Na szóstym studyjnym albumie Aguilery pojawi się łącznie 15 premierowych utworów, w tym wydana w zeszłym tygodniu ballada „Twice” oraz duet z Demi Lovato „Fall In Line”, który ma ukazać się jeszcze w tym tygodniu. Panie 20 maja wystąpią na gali Billboard Music Awards, gdzie wspólnie wykonają premierowy utwór.

Dodajmy również, że XTina wyruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album „Liberation”. Wykonawczyni singla „Accelerate” ogłosiła daty 22 koncertów w Stanach Zjednoczonych. Aguilera odwiedzi m.in. Chicago, Los Angeles i Las Vegas. Pierwszy koncert odbędzie się już 22 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here