Po sukcesie singla „Małomiasteczkowy”, przyszedł czas na poznanie szczegółów dotyczących premiery całego krążka. Dawid Podsiadło postawił jednak na dość nietypową formę promocji.

Trzeci krążek w dyskografii Dawida Podsiadło zatytułowany będzie „Małomiasteczkowy”, czyli dokładnie tak, jak promujący go lead singiel. Płyta ma ukazać się w sprzedaży już 19 października i znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów: dziewięć w języku polskim oraz jeden zaśpiewany w taki sposób, aby nie był zrozumiały. Jak zapowiada wytwórnia „Małomiasteczkowy” jest płytą, której nikt się po Dawidzie nie spodziewał, ale wszyscy jej od niego oczekiwali – jeśli bowiem nie on miałby podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, to kto? Na wydawnictwie dominują wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów, często dość zaskakujące. Partie wokalne są zróżnicowane, ale pełne swobody, słychać, że ich wykonawca bawi się muzyką.

„Na początku naszej współpracy Bartek powiedział, że chciałby zrobić przebojową płytę. Twierdził, że bardziej zaskakujące będzie, jeśli zrobię kilka przyjemnych, chwytliwych piosenek, niż gdybym próbował sił w muzyce alternatywnej. Ja też uznałem zrobienie dobrej popowej płyty za dużo większe wyzwanie i chciałem się z nim zmierzyć”.– zapowiada krążek wokalista.

O premierze albumu „Małomiasteczkowy”, wokalista poinformował w dość nietypowy sposób. Na swoim Instagramie umieścił post z numerem telefonu, po wybraniu którego, można usłyszeć niejakiego Wróżbitę Dawida, proszącego o podanie swojego imienia oraz ulubionej liczby. W zamian za to, dzwoniący otrzymuje namiary na prywatne konto Dawida na Instagramie, bezpośrednio związane z albumem „Malomiasteczkowy”. Na profilu znajduje się oficjalna okładka płyty, tracklista, data premiery, wypowiedzi muzyka na temat wydawnictwa oraz fragmenty kolejnego singla – „Nie ma fal”. Warto zauważyć, że artysta posłużył się popularną wśród wielu gwiazd kampanią marketingową, a mianowicie – usunięciem wszystkich zdjęć z oficjalnego profilu na Instagramie.

Pełną tracklistę albumu „Małomiasteczkowy” znajdziecie poniżej.

1. Cantate Tutti
2. Dżins
3. Małomiasteczkowy
4. Najnowszy klip
5. Trofea
6. Nie ma fal
7. Lis
8. Co mówimy?
9. Nie kłami
10. Matylda

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małoprofilowy (@maloprofilowy)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małoprofilowy (@maloprofilowy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here