Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa. Utalentowany polski wokalista poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, że wybrał kolejny singiel z ostatniego krążka. Premiera teledysku już jutro.

Album „Małomiasteczkowy” przyniósł wokaliście takie hity jak „Małomiasteczkowy” i „Nie ma fal”. Teraz o podbicie list przebojów w całym kraju powalczy kawałek „Trofea”. Dawid Podsiadło poinformował fanów, że to właśnie ta kompozycja promować będzie jego ostatki krążek, który już uzyskał status diamentowego. Premiera teledysku nakręconego do piosenki odbędzie się jutro o godzinie 13:00. W klipie gościnnie zobaczymy Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką, Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Jerzego Stuhra oraz Krzysztofa Maternę. Dostępny jest już nawet oficjalny zwiastun.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Dawid Podsiadło to obecnie najpopularniejszy polski wokalista. Niedawno ogłoszony wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym został całkowicie wyprzedany w zaledwie kilka dni. Wydarzenie będzie miało miejsce 28 września 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here