Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa. Utalentowany polski wokalista poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, że wybrał kolejny singiel promujący jego najnowszy krążek „Małomiasteczkowy”. Do utworu powstał również teledysk, który ukaże się już wkrótce.

Sztab Dawida Podsiadło podgrzewa atmosferę związaną z promocją trzeciego studyjnego krążka „Małomiasteczkowy”, który już zdążył pokryć się diamentem podobnie jak jego poprzednicy. Tym razem o podbicie list przebojów polski wokalista powalczy z energetyczną kompozycją zatytułowaną „Najnowszy Klip”. Będzie to już czwarty oficjalny singiel promujący najnowszy album w dyskografii artysty, który przyniósł takie hity jak tytułowy „Małomiasteczkowy”, „Nie ma fal” oraz „Trofea”. Premiera teledysku nakręconego do piosenki odbędzie się już 2 września. Dostępny jest krótki zwiastun klipu, który znajdziecie poniżej.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Dawid Podsiadło to obecnie najpopularniejszy polski wokalista. Jego wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym został całkowicie wyprzedany w zaledwie kilka dni. Wydarzenie będzie miało miejsce 28 września 2019 roku.

Dawid Podsiadło powraca z nowym albumem. Posłuchaj krążka „Małomiasteczkowy” już teraz! [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here