Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma trzeci studyjny album w dyskografii Dawida Podsiadło. „Małomiasteczkowy” to następca wydanego w 2015 roku krążka „Annoyance and Dissapointment”.

Na premierowym wydawnictwie autora takich przebojów jak m.in. „W dobrą stronę” czy „Trójkąty i kwadraty” znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji w języku polskim, w tym singlowe „Małomiasteczkowy” oraz „Nie ma Fal”.  Jak zapowiada wytwórnia „Małomiasteczkowy” jest płytą, której nikt się po Dawidzie nie spodziewał, ale wszyscy jej od niego oczekiwali – jeśli bowiem nie on miałby podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, to kto? Na wydawnictwie dominują wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów, często dość zaskakujące. Partie wokalne są zróżnicowane, ale pełne swobody, słychać, że ich wykonawca bawi się muzyką.

„Na początku naszej współpracy Bartek powiedział, że chciałby zrobić przebojową płytę. Twierdził, że bardziej zaskakujące będzie, jeśli zrobię kilka przyjemnych, chwytliwych piosenek, niż gdybym próbował sił w muzyce alternatywnej. Ja też uznałem zrobienie dobrej popowej płyty za dużo większe wyzwanie i chciałem się z nim zmierzyć”. opisuje krążek wokalista.

Przypomnijmy, że o premierze albumu „Małomiasteczkowy”, wokalista poinformował w dość nietypowy sposób. Na swoim Instagramie umieścił post z numerem telefonu, po wybraniu którego, można usłyszeć niejakiego Wróżbitę Dawida, proszącego o podanie swojego imienia oraz ulubionej liczby. W zamian za to, dzwoniący otrzymuje namiary na prywatne konto Dawida na Instagramie, bezpośrednio związane z nowym albumem.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „Małomiasteczkowy” znajdziecie poniżej.

Malomiasteczkowy

Malomiasteczkowy, an album by Dawid Podsiadlo on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here