Kto by się tego spodziewał? Najpopularniejszy polski wokalista Dawid Podsiadło wyznał, że uwielbia twórczość Seleny Gomez. Jako dowód zaśpiewał fragment ballady „Lose You To Love Me”, która promowała wydany w 2020 roku album „Rare”.

W lutym tego roku Dawid Podsiadło poinformował o starcie podcasta, który realizuje wspólnie z Radosławem Kotarski. Audycja „Podsiadło Kotarski Podcast” cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników serwisów streamingowych. W ostatnim odcinku wokalista znany z hitu „Małomiasteczkowy” wyznał publicznie, że uwielbia prawdę, jaka bije od amerykańskiej piosenkarki.

„Niesamowita wokalista, która mimo tego, że nie posiada najpotężniejszego aparatu wokalnego nawet w samej Ameryce, a co dopiero na świecie, to jednak, jak dla mnie, zawsze wyróżniała się na arenie tych pięknych dziewcząt, które śpiewają i pochodzą z Ameryki jakąś taką autentycznością. (…) Na wystąpieniach tzw. „live” idzie jej gorzej, ale nie tak, że dramatycznie. Po prostu jest to dziewczyna, która, wydaje mi się, jest bardzo emocjonalna, dużo w życiu przeszła, jak każdy, i mnie się to podoba, że to nie jest idealne, że ona pisze te melodie w taki sposób nieskomplikowany, więc nie ma takiego ciśnienia. Nie chodzi, że ona się popisuje, ona nie jest wokalistką. Czuję, że ma coś do powiedzenia i robi to. Realizuje się w taki sposób, że bardzo wspiera kobiety. Jako jedna z pierwszych zaczęła mówić o swoim wizerunku, o problemach psychicznych. Sama przeszła takie poważne załamanie nerwowe, więc też poczuła, że warto o tym mówić. (…) W ten sposób zyskuje mój szacunek, że nie unika trudnych tematów. Buduje silną postać kobiety, która wygrała z jakimś obciążeniem psychicznym, które miała. Urosła, nabrała sił, wróciła i śpiewa o tym, co przeżyła” – powiedział.

Wykonania można posłuchać w 55. minucie odcinka „Piwo kraftowe – pijemy czy nie?”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here