Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma reedycja ostatniego krążka polskiej wokalistki Darii Zawiałow zatytułowanego „Helsinki (Special Edition)” w formie rozszerzonego wydania wzbogaconego o nowe utwory. 

Specjalna wersja świetnie przyjętego krążka „Helsinki” na półki sklepowe trafiła nakładem wytwórni Sony Music Entertainment i zawiera łącznie 18 utworów. Na albumie oprócz dobrze znanych z podstawowej edycji wydawnictwa utworów, dodatkowo znalazło się 3 zupełnie premierowe kompozycje, dwa utwory w zupełnie nowej produkcyjnej odsłonie, oraz 3 kawałki w wersji live. Rozszerzona wersja krążka promowana jest przez singiel „Nie Mamy Czasu”.

Przypomnijmy, że krążek „Helsinki” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia OLIS czyli najlepiej sprzedających się krążków w Polsce. Ponadto album został nagrodzonym wieloma pozytywnymi recenzjami oraz zdobył statuetkę „Fryderyka, w kategorii album roku pop alternatywny. Co więcej wydawnictwo wygenerowało takie przeboje, jak „Nie Dobiję się do Ciebie”, „Szarówka” czy „Hej! Hej!”.

Daria Zawiałow wypuściła nowy singiel. Posłuchaj kompozycji „Nie Mamy Czasu”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here