Wokalistka, która 8 marca zaprezentowała swój drugi album studyjny „Helsinki”, właśnie zakończyła klubową część najnowszej trasy koncertowej. W specjalnym poście na Facebooku podsumowała akcję koncertową „Kundel Bury”.

Wszyscy ci, którzy wybrali się na któryś z koncertów w ramach trasy „Helsinki Tour” mieli szansę pomóc bezdomnym zwierzętom. Wraz ze swoim oficjalnym fanklubem, Daria Zawiałow zorganizowała akcję „Kundel Bury”, podczas której na każdym z kilkunastu przystanków trasy zbierane były rzeczy dla miejscowych schronisk. Fani wokalistki nie zawiedli! Jak sama napisała w podsumowującym poście, w sumie udało się zebrać ponad dwie tony karmy oraz wiele innych przysmaków, witamin czy akcesoriów dla potrzebujących zwierząt.

Przypomnijmy, że drugim singlem z albumu „Helsinki” jest kawałek „Szarówka”. Utwór promuje klip, w którym poruszono kwestię porzucania zwierząt przez ich właścicieli. Fabułę oraz wykonanie doceniło wielu polskich artystów, w tym Nosowska. Przy okazji, zachęcamy do lektury naszej recenzji „Helsinek”, którą znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here