Pod koniec stycznia światło dzienne ujrzał najnowszy singiel portorykańskiego artysty reggaeton i hip-hop. Piosenka zatytułowana „Con Calma” szybko stała się hitem w krajach latynoskich i nie tylko. Kawałek już wkrótce doczeka się również swojego remixu, w którym wystąpi Katy Perry.

Daddy Yankee potwierdził wczoraj krążące od kilku dni plotki o udziale amerykańskiej wokalistki w tworzeniu nowej wersji jego najnowszego przeboju. Gwiazdor opublikował na swoim Instagramie krótki filmik, na którym można usłyszeć fragment „Con Calma” z Katy Perry. Remix swoją premierę najprawdopodobniej będzie mieć już w ten piątek (19.04). Zapowiedź piosenki znajdziecie poniżej.

Twórcy „Con Calma” zdecydowali się użyć w piosence sampli z pierwszego singla z debiutanckiej płyty rapera o pseudonimie Snow. Wydane w 1992 roku „Informer” spędziło 7 tygodni na szczycie Billboard Hot 100.

Przypominamy także, że 13 czerwca Daddy Yankee zawita do Polski w ramach swojej tegorocznej trasy koncertowej. Więcej szczegółów na temat krakowskiego koncertu znajdziecie TUTAJ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here