Liam był gościem programu „The Late Late Show”. Gwiazdor wykonał swoją najnowszą piosenkę „Midnight”. Naturalnie nie zabrakło także pytań na gorący w ostatnim czasie temat powrotu One Direction. 

James Corden zapytał się Liama o plany dotyczące przypadającej na lipiec 10 rocznicy powstania One Direction.

„Oczywiście nie wolno mi powiedzieć zbyt wiele, bo wszystko zdradzę. Ale przyznam, że teraz rozmawiamy ze sobą o wiele więcej.” – zdradził. „Myślę, że wszyscy czujemy, że ta 10 rocznica jest wyjątkowym momentem.”

Liam wyjawił małe szczegóły jego rozmów z innymi członkami zespołu. Piosenkarz powiedział, że przeprowadził ostatnio „piękną” rozmowę na FaceTime z Niallem Horanem, z którym nie kontaktował się od dawna, a także, że miał okazje rozmawiać z Louisem Tomlinsonem. „Tak, to było naprawdę miłe, to był miły moment.” – powiedział.

We wcześniejszych wywiadach Payne informował, że zespół jest w stałym kontakcie i prężnie pracuje nad możliwym projektem z okazji 10 urodzin (TUTAJ). Harry Styles również zabrał ostatnio głos w sprawie reaktywacji One Direction (TUTAJ).

Podczas wizyty w The Late Late Show Liam miał również okazję wystąpić po raz pierwszy z nagraną wspólnie z Alesso piosenką „Midnight”. Wywiad i występ poniżej.

Liam Payne zdradza plany dotyczące 10 lat One Direction. Zespół planuje uczczenie rocznicy

Harry Styles wypowiedział się na temat możliwej reaktywacji One Direction z okazji 10-lecia zespołu

One Direction powróci w oryginalnym składzie? Zespół ponownie zaobserwował Zayna Malika

Liam Payne wspomina czasy w One Direction. Wokalista ogląda i komentuje stare nagrania i klipy boysbandu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here