Powoli zbliża się premiera czternastego krążka Madonny. Artystka opublikowała już dwa utwory promujące „Madame X”. Królowa postanowiła ulżyć swoim fanom w niecierpliwym oczekiwaniu na kolejne nowości i już w ten poniedziałek ogłosi daty koncertów nowej trasy. 

O tym gdzie i kiedy zagra Madonna oficjalnie dowiemy się już jutro około godziny 15 czasu polskiego. „Madame X Tour” będzie pierwszą trasą koncertową artystki po zakończonej w 2016 roku „Rebel Heart Tour”. Tym razem legendarna artystka będzie chciała postawić na kameralność i bliskość z widzami, w tym celu koncerty odbędą się w mniejszych teatrach i arenach.

W sieci pojawiły się również niepotwierdzone informacje na temat części koncertów. Według nich Madonna wyruszyć w trasę miałaby już we wrześniu 2019 roku, a jej tournée miałoby obejmować do końca roku tylko Amerykę. W planach podobno jest także trasa w Europie, która miałaby wystartować w 2020 roku. Według dostępnych informacji, gwiazda wystąpi m.in. w Londynie, Paryżu i Lizbonie.

Podane informacje radzimy jednak rozpatrywać w kontekście niepotwierdzonych plotek. Wszystko okaże się już jutro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here