Wydany w 2016 roku album ‚Dangerous Woman’ to jeden z większych sukcesów w dotychczasowej dyskografii Ariany Grande. Wokalistka już od dłuższego czasu pracuje nad swoim czwartym krążkiem, zaś pierwsze opinie osób z jej otoczenia nie pozostawiają wątpliwości, że na ten album warto czekać. 

Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki – wydane w maju ubiegłego roku ‚Dangerous Woman’ – wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Nie ulega zatem wątpliwości, iż oczy wszystkich zwrócone są na kolejny krok utalentowanej gwiazdy. Osoby z najbliższego otoczenia zdradziły kilka szczegółów na temat nadchodzącego krążka Ariany, a to co mówią pozwala zakładać, że album, który ma ukazać się w przyszłym roku, będzie mocną pozycją w dyskografii wokalistki.

Scooter Braun, który jest menadżerem 24-letniej piosenkarki w wywiadzie dla magazynu ‚Variety’ zdradził, że nadchodzący album Grande powinien zawierać piosenki, które ją określają.

Ma taki nieprawdopodobny głos, to czas, aby śpiewała piosenki, które ją definiują. Whitney, Mariah, Adele… kiedy śpiewają, to czuć, że to ich piosenka. Ariana ma momenty, w których słychać jej wielkie wokale; teraz czas na jej piosenkę.” wyznał Braun w wywiadzie dla Variety.

Warto przypomnieć, iż jednym z producentów zaangażowanych w prace nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande jest Pharrell. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 44-letni amerykański producent muzyczny wyznał, że nowy projekt Grande jest niesamowity.

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził Pharrell.

Przypomnijmy, iż Williams współpracował z największymi nazwiskami z przemysłu muzycznego. W ostatnim czasie autor przeboju ‚Happy’ odpowiedzialny był m.in. za utwory Gwen Stefani, Post Malone i Alicii Keys.


Marina ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here