Iggy Azalea promuje swój nadchodzący, trzeci album studyjny zatytułowany „End of an Era” oraz nowy singiel, którego premiera już w ten piątek. 

Iggy pojawiła się na okładce najnowszego, 10-rocznicowego wydania „Harper’s Bazaar Vietnam”. Australijska artystka wzięła udział w sesji inspirowanej kultową postacią Jessici Rabbit z filmu „Kto wrobił królika Rogera?”.

Autorem zdjeć jest fotograf Thom Kerr, który nakręcił również teledysk do piosenki „Sip It” będącej lead singlem z najnowszej płyty Iggy. Wydawnictwo zatytułowane „End of an Era” ujrzy światło dzienne już w sierpniu, a już w najbliższy piątek raperka wyda drugi singiel „I Am The Stripclub” (więcej na ten temat TUTAJ).

W rozmowie wietnamskim „Harper’s Bazaar” Iggy przyznała: „Jestem bardzo podekscytowana tym co wydarzy się w tym roku! W trakcie zeszłorocznej pandemii miałam czas by przygotować grunt i wykorzystałam mój czas w domu. Teraz, w 2021, wszystko jest wreszcie gotowe do podzielenia się ze światem. Mam album w drodze, mój zapach Devil’s Advocate jest już w sprzedaży, w planach jest trasa po USA i dużo więcej… Jestem bardziej zajęta niż byłam przez lata…„.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Iggy Azalea zdradza datę premiery i publikuje okładkę kolejnego singla

Iggy Azalea wyrusza we wspólną trasę koncertową z Pitbullem

Fani Britney Spears skrytykowali Iggy Azaleę. Raperka odpowiedziała na zarzuty

Nowy singiel i teledysk Iggi Azalei. Raperka wypuściła nagrane z Tygą „Sip It”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here