Paris Jackson prezentuje swoją debiutancką płytę „wilted”. Jest to pierwsze całkowicie solowe wydawnictwo w karierze 22-latki. Krążek promowany jest przez singiel „let down”. 

Na „wilted” próżno szukać piosenek przypominających wielkie hity ojca Paris, ani jej równie znanej ciotki Janet Jackson. Zamiast tego na krążku znalazło się 11 pełnych wrażliwości utworów, przy tworzeniu których młoda artystka nie bała się eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Do pracy przy tym albumie zaangażowani byli m.in. Andy Hull i Robert McDowell z zespołu Manchester Orchestra, którego fanką jest Paris. „Przy niektórych piosenkach mówiłam im wprost, że jeśli kiedykolwiek chcieli zrobić coś w studiu, ale nigdy nie mieli odwagi teraz jest na to czas.” – przyznała.

Warto dodać, że „wilted” nie jest pierwszym muzycznym wydawnictwem córki Króla Popu. Paris Jackson do niedawna współpracowała ze swoim chłopakiem Gabrielem Glennem. Para jednak rozstała się kilka miesięcy temu, co zainspirowało Paris do powstania piosenki „let down” oraz przyspieszyło pracę nad solową płytą.

Nowy album Paris Jackson w całości można przesłuchać poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here