Cleo zapowiada nowy singiel. Piosenkarka, za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowała o premierze kawałka „Polskie Mexico”. 

Piosence towarzyszyć będzie całkowicie nowy teledysk, którego zwiastun jest już dostępny w sieci. Do powstania klipu Cleo zaangażowała internautów, którym powierzyła zadanie wymyślenia zakończenia jej wideoklipu.

Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek. „Mogę Wam już zdradzić że w kawałku „POLSKIE MEXICO” gościnnie pojawi się CARDI B.” – napisała dzisiaj Cleo na swoim Instagramie, publikując przy okazji wspólne zdjęcie. „Takiego połączenia jeszcze nie było” – dodała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Rzeczywiście „takiego połączenia jeszcze nie było” i raczej nie będzie… bo w nowym teledysku Cleo nie pojawi się Cardi B, tylko znana z programu „Królowe Życia” Laluna Unique. Celebrytka została wystylizowana, tak aby przypominać słynną raperkę. Czy się udało? Kilka osób z pewnością się nabrało na żart, spora jednak część jest niezadowolona z takiej promocji nowej muzyki i wybijaniu się na fake newsach przez Cleo.

Premiera „Polskie Mexico” zaplanowana jest na 23 lipca.

Cardi B i Offset zostaną ponownie rodzicami. Raperka jest w ciąży z ich drugim dzieckiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here