Dziś wieczorem w polskim show-biznesie wybuchła afera, jaka wywiązała się na linii polskich wokalistek – Cleo i Edyty Górniak. Cleo postanowiła dać upust swoim emocjom i w opublikowanym na Facebooku wpisie opowiedziała własną wersję wydarzeń odnosząc się do oskarżeń, które w ostatnim czasie dotknęły ją ze strony …Edyty. 

Dla wszystkich niezorientowanych: sytuacja dotyczy jeszcze świeżego wywiadu Edyty Górniak, udzielonemu portalowi WP, w którym zarzuciła młodszej koleżance iż ta nigdy nie podziękowała jej nawet za załatwienie angażu w muzycznym show The Voice Kids. Do całej sytuacji odniosła się właśnie Cleo, która w emocjonalnym wpisie odpowiedziała starszej koleżance z branży, zarzucając jej szukanie afer i kłamstwo.

Przypomnijmy, że atmosfera między paniami nie należała do najlepszych od czasu incydentu do jakiego doszło w 2018 roku za kulisami festiwalu w Opolu kiedy Cleo stanęła w obronie Donatana. Edyta Górniak spoliczkowała wówczas producenta na oczach fotoreporterów po tym, jak ten złapał ją za pośladki.

Cały wpis Cleo znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here