Kilka tygodni temu, za pośrednictwem Instagrama, Britney Spears podzieliła się z fanami informacją, że ponownie jest brunetką. Wielbiciele gwiazdy od razu skojarzyli aktualny wygląd ich idolki z erą „Blackout”, która miała miejsce w 2007 roku. Teraz, Britney zadebiutowała w ciemnych włosach na czerwonym dywanie.

Britney Spears pojawiła się u boku swojego chłopaka – Sama Asghariego na czerwonym dywanie podczas Daytime Beauty Awards w piątek, 20 września 2019 roku. Jedna z najpopularniejszych obecnie par show-biznesu przyjechała na imprezę samochodem, z którego od razu udała się na ściankę. Dzięki wideo opublikowanemu przez portal TMZ, wiemy, że księżniczka popu pozowała przed fotoreporterami przez niespełna 30 sekund, po czym miała powiedzieć do swojego asystenta, że nie chce dłużej tego robić i z powrotem skierowała się w stronę samochodu.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku, na jaw wyszła informacja, jakoby Britney Spears była umieszczona w ośrodku psychiatrycznym wbrew własnej woli. Wtedy to fani artystki utworzyli ruch Free Britney, który prężnie działa do dziś. 18 września odbyła się kolejna z zaplanowanych przez sąd rozpraw dotyczących zniesienia kurateli, pod którą znajduje się gwiazda od 2008 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here