Cardi B dała upust swoim emocjom i w opublikowanych na Instagramie nagraniach opowiedziała własną wersję wydarzeń głośnego sporu pomiędzy nią a Nicki Minaj. Poruszyła temat między innymi słynnej bójki podczas NYFW, oskarżeń o nielegalne płacenie stacjom radiowym, oraz niedawny wyciek jej numeru telefonu do Internetu.

Minęły już prawie dwa miesiące odkąd Cardi B rzuciła butem w Nicki Minaj i skończyła z wielkim guzem na czole. Od tego czasu atmosfera pomiędzy paniami nie poprawiła się ani na moment. Cardi B oskarżyła Nicki o blokowanie nowych kontraktów, w odpowiedzi na co ta zaprojektowała kontrowersyjny plecak ze sloganem „Nicki stopped my bag”. Cardi B żaliła się również, że padła ofiarą licznych obraźliwych komentarzy ze strony Barbz, natomiast jej siostra, Hennessy, oskarżyła Nicki o ujawnienie numeru telefonu Cardi B swoim fanom.

W najnowszej odsłonie „Queen Radio” Nicki poruszyła temat kłótni obu pań, która miała miejsce podczas Harper’s Bazaar ICONS Party. 35-latka przyznała na antenie, że Cardi została rzekomo zaatakowana przez Rah Ali, a nie przez jak do tej pory uważano, członka ochrony.

„Rah pobiła Cardi naprawdę ostro. Uderzenia w twoją głowę były tak mocne. Rah pobiła cię tak bardzo, że byłam wkurzona na Rah. Uderzyła ją osiem, dziewięć razy.”

Nicki zaoferowała także 100 000$ dla osoby, która dostarczy jej materiał wideo z kamer ochrony, na których widać to wydarzenie.

Cardi B w odpowiedzi na zarzuty starszej koleżanki opublikowała na Instagramie serię jedenastu filmików, w których zaprzeczyła jakoby miała tamtego wieczoru jakikolwiek kontakt fizyczny z Rah Ali oraz ze szczegółami opowiedziała swoją wersję zdarzeń trwającego już od dłuższego czasu konfliktu.

„Mówisz, że to ja byłam dzikim zwierzęciem, że cię zaatakowałam, że jesteś upokorzona. Grałaś ofiarę, a teraz nagle jesteś gangsterem? Musisz wybrać stronę czy chcesz być ofiarą, czy chcesz być gangsterem. Kłamiesz tak bardzo, że nie możesz nawet nadążyć za swoimi kłamstwami”. Dodała także „Wiem, co jest na tym nagraniu. Ty stojąca przy ścianie wołająca „O! Stoję tutaj „, panno Chun-Li, uliczna wojowniczko, GTFO.”

Cardi wypowiedziała się również ponownie na temat sporu o zwrotkę Nicki w singlu „Motorsport”, w którym obie raperki wystąpiły u boku chłopaków z Migos. 26-latka zarzuca Minaj ponowne nagranie swojej partii na krótko przed nakręceniem teledysku. Poruszyła również kontrowersje związane z piosenkami „Krippy Kush” i „No Limit”, a także zaznaczyła, że fakt, iż jej numer telefonu (do którego dostęp miała Nicki oraz część z jej znajomych) wyciekł do Internetu zaraz po aferze na imprezie z okazji Fashion Week’u jest mocno podejrzany.

Ogromne poruszenie wywołało również wyznanie Cardi jakoby kontrakt z marką odzieżową „Diesel”, z którą współpracuje teraz Minaj, jak również współpraca z Little Mix przy ich najnowszym singlu „Woman Like Me” zostało zaoferowane jej w pierwszej kolejności, a dopiero później trafiły one do Nicki. Insynuacjom tym szybko jednak zaprzeczyły same członkinie wspominanego girlsbandu publikując na social mediach informacje mówiącą, że ich głównym celem podczas tworzenia utworu była praca właśnie z Nicki Minaj.

„Kochamy i szanujemy zarówno Nicki jak i Cardi B. Obie zostały przez naszą wytwórnię zaproszone do współpracy przy „Woman Like Me”, najpierw Nicki później Cardi. Wybrałyśmy Nicki, ponieważ, tak jak już od wielu lat powtarzamy, praca z nią była naszym marzeniem od samego początku.”

Little Mix on Twitter

❤️

W odpowiedzi Nicki udostępniła na Twitterze wpisy, w których odnosi się do oczerniających ją nagrań, a także zaprasza Cardi do udziału w badaniu wykrywaczem kłamstw podczas audycji „Queen Radio”.

QUEEN on Twitter

The only rapper in the history of rap who can only talk about deals and songs she’s supposedly turned down cuz she can’t talk about a verse she’s ever written. Fkn fraud

QUEEN on Twitter

I’ll pay you to take a lie detector test about every claim I made on #QueenRadio. You won’t. I must admit you’re a convincing liar. You looked me dead in my face & said you told ya man not to do the „no flags” video cuz I was dissing you.

QUEEN on Twitter

We can… Get on live & have the convo for the world to see. Do a lie detector test TOGETHER Do an interview on #QueenRadio 😅 *** ORRR we can both sit in a room together, hear a beat for the first time, and have ourselves FILMED WRITING TO IT!!!!!!

 

Niemniej jednak obie panie wyraźnie są już zmęczone toczącą się od miesięcy aferą. Zarówno Cardi jak i Nicki przyznały, że nie chcą już dalej kontynuować tej wymiany zdań i wolą teraz skupić się na sprawach bardziej pozytywnych. Można więc uznać konflikt obu raperek za zażegnany… na razie.

QUEEN on Twitter

Ok you guys, let’s focus on positive things only from here on out. We’re all so blessed. I know this stuff is entertaining & funny to a lot of people but I won’t be discussing this nonsense anymore. Thank you for the support & encouragement year after year. Love you.

 

Pełną wypowiedź Cardi B znajdziecie poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here