Christina Aguilera, która kilka dni temu rozpoczęła swoją rezydenturę w Las Vegas, zaskoczyła fanów wyznaniem dotyczącym jej najbliższych planów zawodowych. Artystka zapowiedziała na scenie, że zamierza wydać album hiszpańskojęzyczny.

Pierwsza w karierze Christiny Aguilery rezydentura „The Xperience” to przekrój niemalże całej jej kariery. Wokalistka wykonuje na scenie nie tylko największe przeboje, ale również kawałki znane głównie jej wiernym fanom. Jednym z utworów, które wokalistka po raz pierwszy wykonała na żywo był pochodzący z albumu „Bionic” kawałek o tytule „Desnudate”. Piosenka zawiera kilka zwrotów z języka hiszpańskiego. Zaraz po premierowym wykonaniu kompozycji, Christina zdradziła, że ma w planach wydanie kolejnego hiszpańskojęzycznego krążka. W 2000 roku swoją premierę miał album „Mi Reflejo”, na którym Aguilera śpiewała właśnie po hiszpańsku.

W rozmowie z serwisem „Billboard”, Christina przyznała, że album utrzymany w klimatach latino jest projektem, o którym myśli od kilku lat.

„Chcę to zrobić od lat! Ale we właściwy sposób. Chcę pracować z muzykami i pięknymi osobami ze świata latino, którzy po prostu żywią się, śpią, oddychają i żyją tą kulturą. Chcę się od nich uczyć, doświadczyć tego od podstaw. Zawsze słyszałam jak rodzice mówili w tym języku, ale sama nigdy nie opanowałam w całości hiszpańskiego. Wdrażam się i próbuję rozpocząć lekcje. Zajmie mi to trochę czasu, aby pogodzić show i pracę w studiu nagraniowym, ale to nadchodzi” – powiedziała w wywiadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here